O mnie

Witam na moim blogu

Od  początku 2016r zacząłem się rozglądać za kupieniem modelu RC, potocznie zwanym samochodem zdalnie sterowanym. Zawsze mnie kręciły takie zabawki, zresztą chyba jak każdego faceta, ale jakoś nigdy takiej nie miałem. W maju bieżącego roku, postanowiłem kupić wpierw dla syna model RC, który okazał się tak na prawdę zabawką a nie prawdziwym modelem. Okazało się, że mój 6-cio już letni syn był nią tak zachwycony, że nie pozostało nic innego, jak zacząć się rozglądać za prawdziwym modelem RC. Zacząłem namiętnie szukać jakiegoś fajnego modelu. 

Na samym początku wpadł mi model ze stajni Traxxasa, konkretnie E-Revo. Zacząłem czytań o nim, oglądać recenzje na youtube, oraz podziwiać jego możliwości. Dodam tutaj, że wybrany model kosztuje ponad 2000zł. Na moje szczęście dowiedziałem się również, ile kosztuje utrzymanie takiego modelu elektrycznego, bo taki chciałem kupić. I zmieniłem zdanie.

Zacząłem szukać czegoś innego i znalazłem. 

Padło na model nieznany u nas w kraju, mianowicie w 100% Chiński model Feiyue FY03 o zabójczej nazwie Desert Eagle.

Feiyue FY03
Feiyue FY03

I o tym modelu oraz o przerobionej zabawce syna Land Busterze jest mój blog. A przynajmniej póki mój garaż nie ulegnie powiększeniu.

Postanowiłem założyć tego bloga, ponieważ szukając modelu który chciałem kupić dla siebie, nie znalazłem żadnej takiej podobnej strony w Polsce. Może jest gdzieś ktoś, kto również prowadzi takiego bloga ale ja nie znalazłem. 

Znajdziecie tutaj przeróżne informacje o tych dwóch konkretnych modelach, np. jak można je przerobić, jak są zbudowane lub co i jak naprawić.

Zapraszam również na mój kanał na Youtube oraz facebooka. Odnośniki znajdziecie na górze strony po lewej.

W miarę możliwości, będę zamieszczał wpisy na temat modeli.

Zapraszam i zachęcam do odwiedzania mojego bloga.