W weekend znalazłem na Allegro ciekawe amortyzatory olejowe i postanowiłem je zamówić. Ponadto sprzedawca posiadał również ciekawe koła. Zrobiłem przelew i w poniedziałek paczka została wysłana. Paczka przyszła następnego dnia. Zabrałem się za instalację nowych podzespołów do mojego  Feiyue. Niestety okazało się, że koła któe zamówiłem nie pasują do mojego modelu. Felgi tych kół posiadają dystans i nie mogłem ich prawidłowo zamocować, ponieważ oś nie wystaje poza felgę i nie da się nakręcić nakrętki. Koła wystawiłem na sprzedaż.

Koła RC
Koła RC

Amortyzatorki pasują idealnie. Przyszły zalane olejem, niestety nie wiem jakim. Są krótsze od fabrycznych oraz poprzednich które miałem zamontowane. Długość całkowita amortyzatorów wynosi 85 mm. Dzięki temu model z tyłu jest niżej osadzony i podczas jazdy wykazuje lepszą stabilność.

Pogoda niestety nie dopisuje także nie udało mi się nagrać żadnego fajnego filmiku. Mam nadzieję, że w weekend pogoda się poprawi i uda się coś fajnego nakręcić. Generalnie amorki lepiej się od oryginalnych oraz poprzednich samochód to że lepiej się prowadzi.

Jakby ktoś był zainteresowany koła mam na sprzedaż w cenie 50 zł za 4 sztuki. Koła są klejone oraz posiadają wypełnienie. Zainteresowanych proszę o kontakt. (Koła wystawione są na olx).

Zapraszam do zapoznania się z filmami:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *