Land Rover przeszedł kolejna modyfikację zawieszenia. Na mostach kulaka oraz założonych dystansach koła podczas skrętu za bardzo zmieniały swoją pozycje.

Sprzedałem mosty Kulaka oraz wszystkie części, które nie były mi aktualnie potrzebne. Dzięki temu, mogłem sobie pozwolić na zakup nowych mostów, które będą pasowały w 100% do ramy MST. Na szczęście, na rynku pojawiły się w sprzedaży mosty MST MSA. Nie są tanie ale wcześniej można było je jedynie skompletować, poprzez zakup poszczególnych podzespołów, co w sumie dawało kwotę ponad 700zł, a to zdecydowanie za dużo. Aktualnie za 790zł można kupić KIT MST CFS 1:10, więc jest to kompletnie nieopłacalne. Przeglądając internet, znalazłem stronę kayhobbies, która ma w swojej ofercie mosty. Po odliczeniu wszystkiego co udało mi się sprzedać, z wysyłką mosty wyszły mnie 170zł. Całkiem nieźle, biorąc pod uwagę, że za ramę dałem 300zł. Wszystko inne w zasadzie już miałem, więc zostało tylko czekać na paczkę, która przyszła po 7 dniach.

 

Ciałkiem nieźle się bawiłem przy składaniu mostów. Na szczęście instrukcja była czytelna i nie miałem żadnego problemu ze składaniem. 2 godzinki i gotowe. Przy okazji skróciłem halogeny dachowe, bo wyglądały jak biedronka. Póki co, Disco wygląda tak:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *