Jak pewnie wiecie, mam od jakiegoś czasu Traxxasa TRX4 w wersji Sport. W modelu wymieniłem całą seryjną elektronikę, ponieważ uwielbiam modyfikować swoje modele. Synowi bardzo się spodobał mój Traxxas i chce mieć coś podobnego. Zacząłem szukać podobnego podwozia i wpierw chciałem kupić Axiala SCX 10 II RAW KIT, ale znalazłem ciut tańsze podwozie, które jest bardzo podobne do Axiala. W planach mam również zakup Axiala RAW KIT, ale póki co odkładam ten zakup w czasie 🙂

W zestawie oprócz kół i kompletnego podwozia znajduje się również silnik szczotkowy 35T. Zamówiłem to podwozie dla syna i mam zamiar założyć na to podwozie karoserię Jeepa, który aktualnie siedzi na Traxxasie. 

Do modelu mam zamiar założyć następującą elektronikę:

Koła i amortyzatory póki co zostaną seryjne.

Do mojego Traxxasa zamówiłem:

Koła które mam w Traxxasie, to felgi GMADE SR02, a oponki to Austar. Jeśli ktoś szuka tańszych i podobnych felgo to polecam takie. W Traxxasie zainstalowałem również wyciągarkę z serwa 360 stopni. Użyłem w tym celu serwa SPT 360, a także zainstalowałem moduł dźwiękowy ESS Dual. Poniżej przedstawiam filmy, jak zrobić wyciągarkę oraz jak działa ESS Dual.

 

Narazie tyle. Czekam na przesyłkę.

Tym razem postawiłem na DHL, wraz z ochroną przed VAT. Zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

Model dotarł już jakiś czas temu. Nie miałem jakoś czasu wcześniej o tym napisać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *